Nr 1 w Polsce w opiece nad dziećmi

Zarejestruj się w Niania.pl, aby:

 • Dodawać oferty pracy
 • Przeglądać pełne profile opiekunek
 • Kontaktować się z nianiami
Znajdź nianię
Kamila L. Konto premium

Podobne oferty

więcej ↓ mniej ↑

Szukamy wspaniałej osoby do opieki nad dziećmi Konto premium

Gdańsk, Przymorze Małe

Do 20 zł za godzinę

W Niania.pl od 13 lipca 2019 Aktywność: wczoraj

W Niania.pl od 13 lipiec 2019
Aktywność: wczoraj

Dorywczo, od 1 wrzesień 2019, Na czas nieokreślony

Wynagrodzenie: Do 20 zł za godzinę

Preferowany wiek kandydatki: dowolny wiek

Oferta zamieszczona przez: Kamila L.

Oferta ważna do: 31 sierpień 2019

80-355 Gdańsk, Przymorze Małe

Oferta aktualna

Kilka słów o pracy

Szukamy kogoś wyjątkowego do opieki nad naszymi dziećmi. Mamy czwórkę maluchów w wieku od roku do 6 lat (także naprawdę trzeba lubić dzieci i mieć to "coś" ;-)). W tej chwili wszystkie dzieci są w domu, być może od września dwójka pójdzie do przedszkola (to trochę zależy od tego, jak wspaniałą osobę uda nam się znaleźć ;-). Najstarszy synek od przyszłego roku rozpoczyna pierwszą klasę w edukacji domowej, ja (czyli mama ;-), jestem cały czas w domu. Jesteśmy otwartą, sympatyczną i bardzo zżytą rodziną, ważne są dla nas chrześcijańskie wartości. Dzieci mają dużo swobody i są bardzo żywiołowe, a w naszym domu nie stosuje się żadnej przemocy czy kar (klaps to zdecydowanie przemoc). Szanujemy nasze maluchy, ich odrębność, emocje, staramy się wysłuchać, chcemy żeby czuły się bezpieczne. Zależy nam, aby osoba która rozpocznie przygodę w naszej rodzinie, wyznawała podobne wartości.

Kogo szukamy? Kogoś o wyjątkowej cierpliwości do dzieci, dobrego, ciepłego, nieprzemocowego i aktywnego. Kogoś, kto nie boi się zajmowania kilkorgiem dzieci na raz, kto ma doświadczenie w byciu z najmłodszymi. Kogoś, kto będzie im towarzyszył w zabawach, będzie miał głowę pełną pomysłów i będzie zarażał miłością do świata i ludzi.

Co oferujemy? Pracę na niepełny etat (dni i godziny do ustalenia, ale najchętniej w wymiarze 0,5-0,75 etatu), myślę, że osoba w trakcie studiów mogłaby sobie fajnie dopasować grafik. Możemy rozliczać się godzinowo za przepracowany czas lub określić stałe wynagrodzenie miesięczne (wiem, że to często ważne, aby wiedzieć, że określona kwota zawsze wpłynie na konto). Miła atmosfera, dużo radości, śmiechu, uczciwość, szczerość, dobry kontakt i poczucie bezpieczeństwa - to oczywiście też staramy się zapewnić :-)

Jeśli ktoś wytrwał do końca mojego elaboratu, posiada pożądane przez nas cechy i jest ciekawy potencjalnej wspólnej przygody to zachęcamy do kontaktu :-) W wiadomości proszę też podać swoje oczekiwania, również te finansowe.

Pozdrawiamy!

Szczegóły

 • Doświadczenie: brak
 • Opieka tylko u niani
 • Nie pali
 • Praca z mieszkaniem: Nie

Dzieci

 • Chłopiec, Szk. podst. 6 - 12 lat
 • Dziewczynka, Przed szkołą 3 - 6 lat
 • Dziewczynka, Przed szkołą 3 - 6 lat
 • Chłopiec, Niemowlę 1 - 12 mies.

Obowiązki

Dodatkowo z podopiecznym:

Inne:

Dni i godziny pracy / wymiar czasowy:

Dorywczo, Początek: 1 wrzesień, Na czas nieokreślony

Wynagrodzenie

Do 20 zł za godzinę

|