Nr 1 w Polsce w opiece nad dziećmi

Zarejestruj się
w Niania.pl, aby:

  • Aplikować na oferty pracy
  • Stworzyć profil z godzinami pracy
  • Kontaktować się z rodzicami
Znajdź pracę
Zuzanna S. Konto premium

Podobne oferty

więcej ↓ mniej ↑

Szukamy pierwszej niani/dobrej cioci dla naszego Filipa 1,3 Konto premium

Katowice, Ligota-Panewniki
Ponad 2 lata doświadczenia (niezawodowe)
Do 25 zł za godzinę

W Niania.pl od 19 lutego 2020 Aktywność: w ciągu ostatnich 2 tygodni

W Niania.pl od 19 luty 2020
Aktywność: w ciągu ostatnich 2 tygodni

Część etatu, od 2 marzec 2020, Na czas nieokreślony

Wynagrodzenie: Do 25 zł za godzinę

Preferowany wiek kandydatki: dowolny wiek

Oferta zamieszczona przez: Zuzanna S.

Oferta ważna do: 19 marzec 2020

40-730 Katowice, Ligota-Panewniki

Oferta aktualna

Kilka słów o pracy

Dzień dobry!
Jesteśmy małą rodzinką tzn. Mama - Zuza, Tata-Tomek i synek-Filip. Poszukujemy niani bo w naszym przypadku żłobek się nie sprawdził - dlaczego?
-Bo Filip częściej chorował niż chodził do żłobka - nie chcemy być odpowiedzialni za zrujnowanie zdrowia naszego dziecka:)
-Bo jest spokojnym, wrażliwym chłopcem i płakał za każdym razem jak ktoś zaczął płakać (wiec płakał dużo)
O Filipie:
Jest szczególnie pogodnym dzieckiem (przykład: uśmiechał się przez łzy do pielęgniarki podczas szczepienia). Jest raczej spokojny, ale nie dajcie się tym zwieźć bo jest też bardzo ciekawski (jak to dzieci w jego wieku). Najbardziej lubi zabawy z piłką i książeczki, lubi też grzebać w szufladach i robić swoje "porządki". Lubi jeść (nie wszystko ale nie jest niejadkiem o czym świadczy duży brzuszek). Filip nie jest uczulony ani nie choruje na nic przewlekle. Nie jest też dzieckiem trudnym (pewnie każdy rodzic tak pisze ale w naszym przypadku to prawda).
O naszej rodzinie:
Mama- Zuza chodzi do pracy na pełen etat i jest kierownikiem sklepu a Tata-Tomek jest grafikiem i pracuje w domu. Mieszkamy w dwupiętrowej willi na 2 pietrze (nie ma windy tylko piękne drewniane schody, które ciężko podziwiać jak trzeba wnieść Filipa - bo jego wchodzenie potrwałoby wieki). Okolica spokojna ale nie odludna, więc łatwo do nas dojechać - w bezpośrednim sąsiedztwie mamy las kalwarii Bazyliki, targ, i całkiem niedaleko park i las Zadole - ogólnie na spacerkach jest co robić. Nie mamy jakiegoś szczególnego stylu wychowania dziecka ale chyba najbliżej nam do "rodzicielstwa bliskości" czyli otwartości na potrzeby dziecka , jesteśmy też zwolennikami pozytywnej dyscypliny. U nas na pewno nie karzemy dziecka, nie zawstydzamy go tylko staramy się tłumaczyć, a niepożądane zachowania przekierowujemy na coś pozytywnego np Filip lubi rzucać bo nauczył się rzucania piłką wiec zaczął rzucać też innymi twardymi przedmiotami - zamiast go karcić/krzyczeć czy mówić tylko "nie" dajemy mu piłkę albo coś miękkiego do rzucania. To tylko taki przykład ale chyba pokazuje ogólny charakter. Mama-Zuza mówi do Filipa bardzo często po angielsku i Filip rozumie już tak samo dobrze w obu językach, więc jeśli ktoś chce praktykować swój angielski z naszym Filipem to będzie nam szczególnie miło.

Potrzebujemy kogoś kto zająłby się Filipkiem najlepiej od wtorku do czwartku ale jesteśmy wstanie się dostosować. Potrzebujemy niani/cioci która jest nie tylko opiekunem ale też "wychowawcą" kimś kto będzie uczył naszego synka świata, kimś kto opowie, zabawi, pokaże - dlatego szukamy kreatywnej osoby, otwartej i kochającej, kogoś kto będzie pasował do naszej rodzinki.

Prosimy o kontakt jeśli ktoś czuje że nasza rodzinka to jego bajka.

Do usłyszenia!

Szczegóły

  • Doświadczenie: Ponad 2 lata
  • Nie pali
  • Prawo jazdy
  • Praca z mieszkaniem: Nie

Dzieci

  • Chłopiec, Dziecko 1 - 3 lat

Inne:

Dla naszej rodziny ważne są:

Dni i godziny pracy / wymiar czasowy:

Część etatu, Początek: 2 marzec, Na czas nieokreślony

Wynagrodzenie

Do 25 zł za godzinę