Nr 1 w Polsce w opiece nad dziećmi

Zarejestruj się w Niania.pl, aby:

  • Dodawać oferty pracy
  • Przeglądać pełne profile opiekunek
  • Kontaktować się z nianiami
Znajdź nianię
K. M.

Praca dla Niani w Oksfordzie od zaraz

Londyn

Do 30 zł za godzinę

W Niania.pl od 10 maja 2015 Aktywność: ponad 5 miesięcy temu

W Niania.pl od 10 maj 2015
Aktywność: ponad 5 miesięcy temu

Jednorazowo, od 1 wrzesień 2016, Na czas nieokreślony

Wynagrodzenie: Do 30 zł za godzinę

Preferowany wiek kandydatki: powyżej 16 lat

Oferta zamieszczona przez: K. M.

Oferta ważna do: 3 czerwiec 2020

00-000 Londyn

Oferta aktualna

Kilka słów o pracy

Jesteśmy polską rodziną mieszkającą w Oksfordzie w Wielkiej Brytanii. Mamy 2 synów- 2.5 i 5 lat. Poszukujemy niani, która ma doświadczenie w pracy z dziecmi (praca za granicą w przeszlosci jest mile widziana), do opieki nad naszymi dwoma chłopcami. Starszy syn chodzi do szkoły od 8-8:30 codziennie i musi być do niej dowożony samochodem (trasa jest prosta). Bierzemy na siebie nauczenie jazdy w Wielkiej Brytanii w ciagu miesiaca sierpnia/pczatku wrzesnia). Młodszy chodzi do przedszkola od 9-12 naprzeciwko naszego domu.

Nasza niania będzie zaczynać dzień o 7:30, przygotowując jedzenia da chłopców, dbając o to, żeby mieli zdrowe, zróżnicowane jedzenie. O godzinie 8:30-8:45 starszy syn musi byc odwieziony do szkoły. Mlodszy zaczyna przedszkole o 9 i konczy o godzinie 12 w południe. O 15:00 starszy syn musi byc odebrany samochodem. My przychodzimy ok godziny 5-6:30 i wówczas normalny dzień niani się kończy.

Mieszkamy w pięknym, dużym domu z ogrodem w malowniczej wiosce przylegającej do Oksfordu. Do centrum jedzie się rowerem ok. 30 min. W okolicy jest dużo parków i placów zabaw. Chłopcy uwielbiają spacery i zabawy w ogrodzie. Mamy dla niani pokój z dostępem do łazienki w oddzielnej części domu. Oferujemy utrzymanie, jedzenie i miesieczne wynagrodzenie. Do obowiązków nianie będzie też należało: dbanie o dobry rozwój dzieci (wspólne czytanie i zajęcia rozwojowe), utrzymywanie domu w porządku, w tym pokojów dziecięcych (mamy sprzątaczkę, która przychodzi co 2 tygodnie); przygotowywanie posiłków dla dzieci; pranie. 

Wymagania: wiek powyżej 23 lat, nie paląca, wykształcenie związane ze szkolnictwem, pedagogika. Poszukujemy osoby pełnej energii, pomysłów na ciekawe i różnorodne spędzanie czasu. Ważna jest dobra kondycja fizyczna, ponieważ obaj synowie są bardzo aktywni i uwielbiają długie spacery, jadę na rowerze i bieganie. Kontakt: '(*******)'

Niezbedne jest prawo jazdy i jazda samochodem od 5 lat.

Szczegóły

  • Doświadczenie: brak
  • Opieka tylko u rodziców
  • Nie pali
  • Praca z mieszkaniem: Tak

Dzieci

  • Chłopiec, Przed szkołą 3 - 6 lat
  • Chłopiec, Przed szkołą 3 - 6 lat

Inne:

Dla naszej rodziny ważne są:

Dni i godziny pracy / wymiar czasowy:

Jednorazowo, Początek: 1 wrzesień, Na czas nieokreślony

Wynagrodzenie

Do 30 zł za godzinę