Nr 1 w Polsce w opiece nad dziećmi

Zarejestruj się w Niania.pl, aby:

  • Dodawać oferty pracy
  • Przeglądać pełne profile opiekunek
  • Kontaktować się z nianiami
Znajdź nianię
Patrycja M. Konto premium

Podobne oferty

więcej ↓ mniej ↑

Potrzebna niania do 2 dzieci, Katowice Wełnowiec Konto premium

Katowice

Do 16 zł za godzinę

W Niania.pl od 8 lutego 2020 Aktywność: w ciągu ostatnich 3 dni

W Niania.pl od 8 luty 2020
Aktywność: w ciągu ostatnich 3 dni

Dorywczo, od 2 marzec 2020, Na czas nieokreślony

Wynagrodzenie: Do 16 zł za godzinę

Preferowany wiek kandydatki: dowolny wiek

Oferta zamieszczona przez: Patrycja M.

Oferta ważna do: 8 marzec 2020

40-145 Katowice

Oferta aktualna

Kilka słów o pracy

Witam Panie :-)

Od połowy marca 2020r. potrzebować będę opiekunki / niani na 3 h dziennie - do 2 dzieci.
Syn ma lat 6, córka 8.

Stawka 16 zł za godzinę – opieka na 3 godziny dziennie (zależnie od mojego grafiku), w godzinach : od 5.30 do 7.30

w pierwszym przypadku, przykładowo: o godzinie 6.00 opiekunka budzi dzieci, ubiera je, podaje herbaty i witaminy (wszystko miałaby wcześniej przygotowane przeze mnie), zaprowadza najpierw do przedszkola (tam zostawia syna) i kolejno idzie z córką do szkoły (zostawia ją na świetlicy). Plackowi znajdują się praktycznie obok siebie.

W drugim przypadku: godziny od 16.00 do 19.00 – przed godziną 17stą Pani musi odebrać oboje dzieci z placówek (najpierw córka, później syn – kolejność nie jest tu bez znaczenia), opiekunka idzie z nimi do domu – tam musi dopilnować aby umyły ręce i się przebrały (jeśli byłaby taka potrzeba), podać im obiad (rzeczy do obiadu byłyby wcześniej przygotowane przeze mnie, a opiekunka musiałaby przykładowo odgrzać zupę, czy ugotować przygotowane już w garnku ziemniaki, albo upiec przygotowane wcześniej mięso). Po obiedzie musiałaby dopilnować aby córka zrobiła zadanie domowe i resztę czasu można wykorzystać na zabawę z dziećmi – do godziny 19stej, aż ja nie wrócę z pracy.

Oczekuję, że będzie to osoba :

- odpowiedzialna (gdyby się coś stało odpowiada opiekunka, bo to pod jej opieką dzieci zostają).

- spokojna (nie nerwowa, nie krzycząca)

- o właściwym podejściu do dzieci (wyrozumiała, cierpliwa)

- umiejąca się zachować w trudnych sytuacjach (kiedy np. dziecko miałoby problemy z opanowaniem złości)

- pomysłowa i kreatywna (odnośnie zabaw z dziećmi, materiały do zabaw zapewniam ja – wystarczy, że opiekunka powie mi odpowiednio wcześniej, co chciała by z dziećmi robić np. prace plastyczne o określonej tematyce – wszystko kupię).

- nie paląca, nie pijąca, nie sprowadzająca sobie osób trzecich do mieszkania pod moją nieobecność, nie „szperająca” w szafach, kulturalna (bez zbędnych epitetów)

- utrzymująca stały kontakt (poprzez krótkie wiadomości sms czy zdjęcia wysyłane na mój nr telefonu)

- DYSPOZYCYJNA (to bardzo ważne!) również wtedy, kiedy jedno z moich dzieci zachoruje. Dostępna w przypadku choroby dziecka i gotowa wtedy spędzić z nim całe 8 h aż ja nie wrócę z pracy, gdyż ja nie mogę sobie pozwolić na kilkudniowe L4.

- gotowa wychodzić z dziećmi na spacery, do kina, do bawialni – jeśli ją o to poproszę w godzinach, o których wspomniałam powyżej tj. od 16-19.

- LOJALNA – jeśli Pani po tzw. dniu próby zadecyduje, że podejmuje się opieki nad moimi dziećmi to, oczekuje, że za tydzień, miesiąc, dwa nie przejdzie do kogoś, kto jej zaproponuje coś innego (ja szukam kogoś na dłuższy okres czasu, stałej osoby i nie chcę dzieciom wprowadzać zamętu z co chwilę zmieniającymi się "ciociami")

- o ewentualnych nieobecnościach (danego dnia) Pani musi mnie informować z dwu dniowym wyprzedzeniem. Nie może być tak, że opiekunka w poniedziałek rano – kiedy ja będę zbierać się do pracy – powie mi, że nie przyjdzie. Przykładowo: jeśli opiekunka wie, że w czwartek ma coś bardzo ważnego do załatwienia to już we wtorek o tym mi mówi .

- dzieci mają prawo dzwonić do babci kiedy chcą – nie można im tego zabraniać.

OBOWIĄZKOWY TZW. DZIEŃ OBSERWACJI (jednego dnia opiekunka przyjeżdża do nas w godz od 5.30-7.30 oraz od 16-19 i wszystkiemu się przygląda, ja wszystko pokazuję) I DZIEŃ PRÓBY (drugiego dnia przyjeżdża w tych samych godzinach, ale robi już wszystko sama, ja się przyglądam)

Opiekunka będzie musiała wyrazić zgodę (na piśmie)na nagrywanie wizerunku gdyż w mieszkaniu są kamery. Oprócz tego zobowiązana będzie podpisać zaświadczenie o przyprowadzaniu dzieci do przedszkola/szkoły oraz ich odbieraniu z placówek – ja to zaświadczenie dostarczam do sekretariatu placówek, żeby Panie w nich pracujące miały świadomość, kto będzie te dzieci przyprowadzał i odbierał.

Niani płacić będę zawsze na koniec danego miesiąca, dzień do ustalenia, na konto lub do ręki.

Proszę o przemyślany kontakt.
I proszę się nie zrażać "konkretami" w ogłoszeniu. Jestem po prostu osobą bardzo konkretną, sprecyzowaną i wiem kogo szukam.
W razie pytań proszę pisać. Pozdrawiam serdecznie

Szczegóły

  • Doświadczenie: brak
  • Nie pali
  • Praca z mieszkaniem: Nie

Dzieci

  • Chłopiec, Przed szkołą 3 - 6 lat
  • Dziewczynka, Szk. podst. 6 - 12 lat

Inne:

Dla naszej rodziny ważne są:

Dni i godziny pracy / wymiar czasowy:

Dorywczo, Początek: 2 marzec, Na czas nieokreślony

Wynagrodzenie

Do 16 zł za godzinę