Nr 1 w Polsce w opiece nad dziećmi

Zarejestruj się
w Niania.pl, aby:

  • Aplikować na oferty pracy
  • Stworzyć profil z godzinami pracy
  • Kontaktować się z rodzicami
Znajdź pracę
Monika

Podobne oferty

więcej ↓ mniej ↑

Poszukujemy Niani

Łódź, Bałuty
1 rok doświadczenia (niezawodowe)
Do 10 zł za godzinę

W Niania.pl od 18 czerwca 2013 Aktywność: ponad 5 miesięcy temu

W Niania.pl od 18 czerwiec 2013
Aktywność: ponad 5 miesięcy temu

Pełny etat, od 18 czerwiec 2013, Na czas nieokreślony

Wynagrodzenie: Do 10 zł za godzinę

Preferowany wiek kandydatki: od 26 do 56 lat

Oferta zamieszczona przez: Monika

Oferta ważna do: 18 lipiec 2013

91-614 Łódź, Bałuty

Oferta nieaktualna

Kilka słów o pracy

 

Witam serdecznie,

Jestem mamą na urlopie wychowawczym i poszukuję Niani do pomocy w opiece nad dwójką dzieciaczków: córeczka ma prawie 3 latka, synek 10 miesięcy. Poszukujemy Niani, która będzie mogła opiekować się ze mną na zmianę raz córeczką, a raz synkiem.

Poszukujemy niepalącej, kreatywnej, optymistycznie nastawionej do życia Niani, która kocha dzieci i dla której praca z dziećmi jest pasją, przyjemnością i źródłem radości.

Chcielibyśmy, aby Niania potrafiła w ciekawy sposób zorganizować dziecku czas poprzez ciekawe, kreatywne zabawy rozwijające.

Uważamy, że w wychowaniu najważniejsza jest empatia oraz szacunek do małego człowieka.  Zawsze podejmujemy próby, aby zrozumieć, co dziecko czuje i czego potrzebuje, szczególnie w chwili, gdy ma jakiś problem (marudzi, płacze, nie chce z nami „współpracować”). Nie chcemy wychowywać dzieci poprzez nakazy i zakazy, lecz staramy się nawiązać z nimi dialog (oczywiście poza sytuacjami, gdy dziecko znajduje się w niebezpieczeństwie). Nie jest naszym celem, aby dziecko było posłuszne, grzeczne i chodziło „jak w zegarku”, lecz żeby wyrosło na szczęśliwego, pewnego siebie i swojej wartości człowieka. Chciałabym jednak podkreślić, że absolutnie nie jest to bezstresowe wychowanie. Wychodzimy z założenia, że gdy potrzeby (nie mówimy tu o zachciankach) dziecka są zaspokojone, to jest ono zadowolone i nie ma powodów, by „źle się zachowywać”. Oczywiście nasze uczucia i potrzeby również komunikujemy dziecku i dążymy do sytuacji, w której obie strony czują się „wygrane”.

Jeśli Niania interesuje się tematyką NVC (Porozumienie bez Przemocy) bądź pedagogiką propagowaną przez Jespera Juula, uprzejmie proszę o zaznaczenie tego w odpowiedzi na ogłoszenie.

Generalnie poszukujemy osoby dyspozycyjnej, która będzie mogła podjąć pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 9-18, natomiast jeśli czuje Pani, że to właśnie Pani poszukujemy, ale ww. godziny pracy Pani nie pasują, to również prosimy o napisanie do nas.

Prosimy o podanie wysokości oczekiwanego wynagrodzenia.

Mieszkamy niedaleko skrzyżowania Strykowska/Wycieczkowa.

Chcielibyśmy związać się z Nianią na dłużej- minimum na rok.

Preferowany wiek Niani: 24-55 lat.

Szczegóły

  • Doświadczenie: 1 rok
  • Opieka tylko u rodziców
  • Nie pali
  • Praca z mieszkaniem: Nie

Dzieci

  • Dziewczynka, Dziecko 1 - 3 lat

Dni i godziny pracy / wymiar czasowy:

Pełny etat, Początek: 18 czerwiec, Na czas nieokreślony

Wynagrodzenie

Do 10 zł za godzinę