Nr 1 w Polsce w opiece nad dziećmi

Zarejestruj się
w Niania.pl, aby:

  • Aplikować na oferty pracy
  • Stworzyć profil z godzinami pracy
  • Kontaktować się z rodzicami
Znajdź pracę
Magda M.

Podobne oferty

więcej ↓ mniej ↑

Poszukiwana niania dla rocznej dziewczynki!

Katowice

Do 15 zł za godzinę

W Niania.pl od 27 lutego 2020 Aktywność: w ciągu ostatnich 2 tygodni

W Niania.pl od 27 luty 2020
Aktywność: w ciągu ostatnich 2 tygodni

Część etatu, od 2 marzec 2020, Na czas nieokreślony

Wynagrodzenie: Do 15 zł za godzinę

Preferowany wiek kandydatki: dowolny wiek

Oferta zamieszczona przez: Magda M.

Oferta ważna do: 27 marzec 2020

40-101 Katowice

Oferta aktualna

Kilka słów o pracy

Dzień dobry, poszukuję od zaraz opieki dla córki - Helenki. Helenka 11.03 skończy rok i jest najsłodszym dzieckiem świata, kocha bawić się, jeść, tulić i śmiać. Muszę wrócić do pracy i z tego powodu poszukuje dla niej ciepłej, wrażliwej, dobrej opiekunki, która z sercem i intuicją podchodzi do dzieci. Chcę żeby Helenka rozwijała się przy pomocy rozsądnej osoby, która będzie miała chęci aby przy pomocy zabawy uczyć i rozwijać w dziecku kolejne umiejętności. Chcę żeby córka w miarę możliwości była zabierana na spacery i spędzała czas aktywnie. Co do wymiaru opieki interesuje mnie od 3-5 dni w tygodniu. Wszystko jest do ustalenia. Docelowo wymiar opieki może się zwiększyć. Na dzień dzisiejszy pomocą dla mnie będą nawet 2/3 dni w tygodniu, byleby Pani mogła zacząć jak najszybciej.

W ramach oczekiwań mieści się przygotowywanie córce posiłków i prasowanie jej ubranek, czasem zrobienie zakupów w tym celu.

Helenka ma starszego brata, który chodzi do przedszkola. Czasem może powstać potrzeba pozostania z dwójką, gdy syn jest chory, choć sytuacja ta będzie należeć do rzadkości lub nie zdarzy się wcale, bo będę wówczas starała się zapewnić opiekę synowi. Z racji tego, że jestem samozatrudniona, mam czasem możliwość elastycznego kształtowania godzin pracy, choć nie zawsze.

WAŻNE! Poszukuję TYLKO osób odpowiedzialnych i słownych. Praca co najmniej do września! Jeśli współpraca będzie się układać i Helenka będzie szczęśliwa nawet dłużej.

Jesteśmy bardzo otwartymi ludźmi, z którymi bez problemu można się porozumieć. W razie pytań zapraszam do kontaktu pod numerem telefonu ***********dlaczego ukryte? lub mailowo: ********************dlaczego ukryte? />
Pozdrawiam, Magda - mama Helenki i Tadzia

Szczegóły

  • Doświadczenie: brak
  • Nie pali
  • Praca z mieszkaniem: Nie

Dzieci

  • Dziewczynka, Dziecko 1 - 3 lat

Inne:

Dla naszej rodziny ważne są:

Dni i godziny pracy / wymiar czasowy:

Część etatu, Początek: 2 marzec, Na czas nieokreślony

Wynagrodzenie

Do 15 zł za godzinę