Nr 1 w Polsce w opiece nad dziećmi

Zarejestruj się i...
  • Odpowiadaj na ogłoszenia.
  • Stwórz profil z godzinami dostępności.
  • Kontaktuj się z rodzicami.

Praca - pełny etat - Legnicka - opieka nad dwulatkiem

Ogłoszenie dodane:
Ostatnia aktywność: 3 lata temu

  • Ogłoszenie dodane:
  • Ostatnia aktywność: 3 lata temu
  • Wynagrodzenie: do 16 zł za godzinę
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Ogłoszenie ważne do: 28 stycznia 2021
  • Ogłoszenie zamieszczone przez: Kasia M.
  • Ogłoszenie aktualne
Kilka słów o pracy

Oferta pracy dla osoby:
- dyspozycyjnej
- zaangażowanej i kreatywnej
- kochającej dzieci

do opieki nad dwulatkiem w mieszkaniu przy Legnickiej. Mile widziany status studenta, możliwe jest podpisanie umowy.

zależy nam, aby niania nie przychodziła do naszego domu pilnować, by dziecku nic się nie stało. Chcemy aby się z maluszkiem bawiła, inicjowała różne formy gier, spacerów, kreatywnego spędzania czasu, itp. Wymagamy kreatywnych zabaw, podążania za dzieckiem w jego rozwoju, nauczania piosenek, itp. Nie chcemy, by niania siadała na fotelu z telefonem w ręku. Śpiewanie, skakanie, wycinanie, sortowanie, pieczenie ciastek - to przykłady aktywności, które są w naszym domu obecne stale.

Chcielibyśmy, by niania rozumiała zasady rodzicielstwa bliskości i wychowania bez przemocy.

Opieka 5 dni po 8 godzin od zaraz do (minimum) końca wakacji. Tygodniowy okres próbny (płatny).

ua icon Автоматичний переклад українською

Szczegóły ogłoszenia
  • Opieka w domu rodzica
  • Od 11 stycznia 2021 do 31 sierpnia 2021
Oczekiwania wobec niani
  • Oczekiwane doświadczenie niani: brak
  • Preferowany wiek niani: od 16 do 26 lat
  • Osoba niepaląca
Dzieci do opieki
  • Chłopiec, 1 - 3 lat
Dodatkowe obowiązki
  • Zakupy
Dla naszej rodziny ważne są
  • Spacery
  • Kreatywność
Harmonogram pracy / wymiar czasowy

Pełny etat

Początek: 11 stycznia 2021 Koniec: 31 sierpnia 2021

  PON WT ŚR CZW PT SO ND
06-09
09-12
12-15
15-18
18-21
21-24
przez noc
oznacza oczekiwaną dostępność w danych dniach tygodnia i godzinach