Nr 1 w Polsce w opiece nad dziećmi

Zarejestruj się w Niania.pl, aby:

  • Dodawać oferty pracy
  • Przeglądać pełne profile opiekunek
  • Kontaktować się z nianiami
Znajdź nianię
Natalia B. Konto premium

Podobne oferty

więcej ↓ mniej ↑

Polska rodzina z Australii poszukuje niani Konto premium

Ciechocinek

Do 30 zł za godzinę

W Niania.pl od 13 lutego 2020 Aktywność: wczoraj

W Niania.pl od 13 luty 2020
Aktywność: wczoraj

Pełny etat, od 20 sierpień 2020 do 9 czerwiec 2021

Wynagrodzenie: Do 30 zł za godzinę

Preferowany wiek kandydatki: od 26 do 66 lat

Oferta zamieszczona przez: Natalia B.

Oferta ważna do: 31 marzec 2020

87-720 Ciechocinek

Oferta aktualna

Kilka słów o pracy

Cześć,

Jesteśmy polską rodziną od lat mieszkającą w Australii,w słonecznym stanie Queensland. Szukamy niani na okres około roku od połowy sierpnia 2020 roku do opieki nad 13-sto miesięczną dziewczynką od poniedziałku do czwartku i 4,5- letnią dziewczynką w środy i czwartki na okres około roku (opieka nad starszą córeczką tylko od września do stycznia). Piątki, soboty, niedziele byłyby do Twojej dyspozycji (oczywiście możesz i jesteś bardzo mile widziana we wszelkich aktywnościach rodzinnych).

Co oferujemy:
Oferujemy zamieszkanie u nas: pokój z szafą, komodą i stałym dostępem do internetu; pełne wyżywienie. Brak kosztów na miejscu związanych z wydatkami na życie.
Wynagrodzenie w dolarach australijskich zgodnie z zasadami wynagrodzeń au pair *************dlaczego ukryte? w zależności od ilości dni pracujących i dzieci pod opieką.

Kim jesteśmy:
Jesteśmy czteroosobową rodziną narodowość polskiej, która od lat mieszka w Australii. Jesteśmy dwujęzyczni (w domu mówimy tylko po polsku) i chcemy bilingualizm zaszczepić dzieciom, dlatego bardzo ważne jest dla nas abyś płynnie posługiwała się językiem polskim.

Kogo szukamy:

Opieka jeden na jeden to coś, na czym nam bardzo zależy. Stworzenie wspaniałych warunków do rozwoju naszym dzieciom, to coś na czym zależy nam jeszcze bardziej, dlatego poszukujemy osoby wyczulonej na potrzeby małego człowieka, emaptycznej i kreatywnej, która będzie potrafiła stworzyć stabilne, ciepłe i kochające środowisko potrzebne dla prawidłowego rozwoju.
Ze względu na wymagania wizowe poszukujemy osoby do 30-stego roku życia, z komunikatywną znajomością języka angielskiego. Byłoby świetnie, gdyby była to osoba po studiach, z otwartą głową i pięknej osobowości.

Gdzie mieszkamy:

Mieszkamy w stolicy stanu Queensland, Brisbane. To naprawdę świetne miejsce do życia i podróżowania. Góry i ocean na wyciągnięcie ręki, niesamowite widoki, zapierające dech w piersiach pocztówkowe krajobrazy. Parki, plaże i lasy deszczowe, w których czas zatrzymał się miliony lat temu (las arktyczny na przykład). Brisbane to również miejsce wielu kultur,tradycji i języków. Miejsce,w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Słońce i palmy nie pozwalają na kiepski humor. Mieszkamy blisko centrum ) i dzięki miejskiej komunikacji dotrzesz wszędzie!

Co robimy w naszym wolnym czasie:

Jesteśmy fanami wycieczek w miejsca piękne i jeszcze piękniejsze. Najbardziej relaksujemy się podczas górskich wycieczek i przy akompaniamencie oceanicznego szumu (najlepiej w Bayron Bay). Uwielbiamy spotykać się z przyjaciółmi i spędzać czas z bliskimi nam ludźmi. Jesteśmy zakochani w książkach. Wszyscy! Od najmłodszego do najstarszego. Każdy ma swoją osobistą biblioteczkę. Książek mamy tyle, że nie starcza miejsca na półkach, więc trzymamy je gdzie się da włączając w to kartony. Oglądamy również filmy. Staramy się jak najmniej szkodzić Matce Ziemi, dlatego minimalizujemy plastyk i produkty, które mają wpływ na jej ogólną kondycję. Jeśli czegoś nie wiemy to szukamy odpowiedzi,dyskutujemy,szanujemy, i staramy się zrozumieć.

Codzienna rutyna

Do końca roku w poniedziałki i wtorki starsza córeczka chodzi do przedszkola, do którego zawozi ja tata. Z domu wychodzą około 7:30, a z powrotem są o 17:30. Od lutego 2021 idzie do szkoły (od poniedziałku do piątku. Mama (do końca sierpnia na urlopie macierzyńskimi) pracuje od poniedziałku do środy w godzinach 6:30-14:45 ale w domu jest około 16:00. Piątki dziewczyny jeżdżą z mamą na zajęcia dodatkowe (balet,basen, zajęcia muzyczne). O 17:30 jemy obiado- kolację. Rozmawiamy,dowiadujemy się jak każdy spędził dzień. O 19:30 wielkie kąpanie, czyli dziewczyny się moczą w wannie. Potem czytanie książeczek i przytulanie. Usypianie to czasami wyższa szkoła jazdy ale ciągle nad tym pracujemy i przyznajemy z radością,że idzie nam to coraz lepiej.
Soboty,niedzielę to czas na spotkania z przyrodą i przyjaciółmi,wycieczki i wszystko co jeszcze przyjdzie nam do głowy.

Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania a od kwietnia do końca lipca jesteśmy w Polsce i chętnie się z Tobą spotkamy.

Byłoby świetnie gdybyśmy dostali oferty z jak największą ilością informacji:)

Mamy nadzieję do usłyszenia/ zobaczenia niedługo.

Szczegóły

  • Doświadczenie: brak
  • Nie pali
  • Tylko osoby ze zdjęciem
  • Praca z mieszkaniem: Tak

Dzieci

  • Dziewczynka, Dziecko 1 - 3 lat
  • Dziewczynka, Przed szkołą 3 - 6 lat

Inne:

Dla naszej rodziny ważne są:

Dni i godziny pracy / wymiar czasowy:

Pełny etat, Początek: 20 sierpień Koniec: 9 czerwiec

Wynagrodzenie

Do 30 zł za godzinę