Nr 1 w Polsce w opiece nad dziećmi

Zarejestruj się w Niania.pl, aby:

  • Dodawać oferty pracy
  • Przeglądać pełne profile opiekunek
  • Kontaktować się z nianiami
Znajdź nianię
K. M.

Niania z zamieszkaniem w Wielkiej Brytanii

Londyn

Do 10 zł za godzinę

W Niania.pl od 13 lipca 2016 Aktywność: ponad 5 miesięcy temu

W Niania.pl od 13 lipiec 2016
Aktywność: ponad 5 miesięcy temu

Pełny etat, od 1 wrzesień 2016, Na czas nieokreślony

Wynagrodzenie: Do 10 zł za godzinę

Preferowany wiek kandydatki: od 26 do 66 lat

Oferta zamieszczona przez: K. M.

Oferta ważna do: 1 sierpień 2021

00-000 Londyn

Oferta aktualna

Kilka słów o pracy

 Jesteśmy angielsko-polską rodziną mieszkającą w Oksfordzie w Wielkiej Brytanii. Mamy 2 synów- 3 i 5 lat. Poszukujemy niani, która ma doświadczenie w pracy z dziecmi (praca za granicą w przeszlosci jest mile widziana), do opieki nad naszymi dwoma chłopcami. Starszy syn chodzi do szkoły od 8 codziennie i musi być do niej dowożony samochodem (trasa jest prosta). Bierzemy na siebie nauczenie jazdy w Wielkiej Brytanii w ciagu miesiaca sierpnia/poczatku wrzesnia). Młodszy chodzi do przedszkola od 9-15:00 naprzeciwko naszego domu.

Nasza niania będzie zaczynać dzień o 6:30 przygotowując jedzenia da chłopców, dbając o to, żeby mieli zdrowe, zróżnicowane jedzenie. O 15:00 obaj chlopcy beda odbierani z przedszkola i ze szkoly. My wracamy do domu ok godziny 6:00-6:30 i wówczas normalny dzień niani się kończy.

Mieszkamy w pięknym, dużym domu z ogrodem w malowniczej wiosce przylegającej do Oksfordu. Do centrum jedzie się rowerem ok. 30 min. W okolicy jest dużo parków i placów zabaw. Chłopcy uwielbiają spacery i zabawy w ogrodzie. Mamy dla niani pokój z dostępem do łazienki w oddzielnej części domu. Oferujemy utrzymanie, jedzenie i miesieczne wynagrodzenie. Do obowiązków nianie będzie też należało: dbanie o dobry rozwój dzieci (wspólne czytanie i zajęcia rozwojowe), utrzymywanie domu w porządku, w tym pokojów dziecięcych (mamy sprzątaczkę, która przychodzi co 2 tygodnie); przygotowywanie posiłków dla dzieci; pranie. 

Wymagania: wiek powyżej 23 lat, nie paląca, mile widziane wykształcenie związane ze szkolnictwem, pedagogika. Poszukujemy osoby pełnej energii, pomysłów na ciekawe i różnorodne spędzanie czasu. Ważna jest dobra kondycja fizyczna, ponieważ obaj synowie są bardzo aktywni i uwielbiają długie spacery, jadę na rowerze i bieganie. Pisz na Go *************************dlaczego ukryte? >Niezbedne jest prawo jazdy i doswiadczenie w jezdzie samochodem. 

Szczegóły

  • Doświadczenie: brak
  • Opieka tylko u rodziców
  • Nie pali
  • Prawo jazdy
  • Praca z mieszkaniem: Tak

Dzieci

  • Chłopiec, Przed szkołą 3 - 6 lat
  • Chłopiec, Przed szkołą 3 - 6 lat

Inne:

Dla naszej rodziny ważne są:

Dni i godziny pracy / wymiar czasowy:

Pełny etat, Początek: 1 wrzesień, Na czas nieokreślony

Wynagrodzenie

Do 10 zł za godzinę