Nr 1 w Polsce w opiece nad dziećmi

Zarejestruj się w Niania.pl, aby:

  • Dodawać oferty pracy
  • Przeglądać pełne profile opiekunek
  • Kontaktować się z nianiami
Znajdź nianię
Joanna R.

Podobne oferty

więcej ↓ mniej ↑

Au pair dla trzyletniego chlopczyka w Dublinie

Tarnowskie Góry
Ponad 2 lata doświadczenia (niezawodowe)
Do 15 zł za godzinę

W Niania.pl od 16 stycznia 2017 Aktywność: ponad 5 miesięcy temu

W Niania.pl od 16 styczeń 2017
Aktywność: ponad 5 miesięcy temu

Pełny etat, od 8 lipiec 2018, Na czas nieokreślony

Wynagrodzenie: Do 15 zł za godzinę

Preferowany wiek kandydatki: poniżej 46 lat

Oferta zamieszczona przez: Joanna R.

Oferta ważna do: 18 maj 2020

42-612 Tarnowskie Góry

Oferta aktualna

Kilka słów o pracy

Poszukuje cieplej I serdecznej opiekunki, ktora zajmnie sie moim 3 letnim synem. Doswiadczenie albo wyksztalcenie w kierunku zwiazanym z opieka nad dziecmi mile widziane, choc duze znaczenie ma tez osobowosc, podejscie do dziecka, kreatywnosc.

Alex jest bardzo energetycznym dzieckiem, ktore uwielbia byc w ruchu I na swiezym powietrzu. Jest wspaniałym kompanem, ma ogromne serce, bardzo dużo rozumie, wiec nie ma zadnych „z tym wiekiem związanych klopotow”. Obecnie chodzi do przedszkola od 8.30 do 12.30 od poniedzialku do srody, a od września będzie uczeszczal w całotygodniowym wymiarze do szkoły od 9 – 12.30. W sklad obowiazkow opiekunki wchodza – opieka nad Alexem, chodzenie do parku, na plaze, zabawa w ogrodzie I w domu, czasem jakies lokalne wycieczki, basen czy zajecia muzyczne I dbanie o porządek wlaczajac lekkie obowiazki domowe – odkurzanie,  kurze. Jest to zdecydowanie praca, gdzie wiele będzie się dzialo, będziesz miała okazje zobaczyć fajne miejsca i milo spedzic czas opiekując się po drodze moim synem.

Oferuje: akomodacje – umeblowany pokoj, wyzywienie oraz miesieczna wyplate. Pelny etat, płatne wakacje.

Jestesmy rodzinka, które dużo podrozuje, spedza czas aktywnie i jest ze sobą bardzo blisko. Zalezy mi na tym aby niania stala sie czlonkiem naszej rodziny, wiec jezeli bedzie miala  ochote czasem z name pojechac na wycieczke, jesc wspolne posilki, itd to z mila checia na to przystaniemy. Mieszkamy w poludniowym Dublinie, w przepieknej okolicy Kililney. Praca z cala pewnoscia bedzie fajnym poczatkiem drogi dla kogos kto chce sie nauczyc jezyka, poznac nowy kraj, zdobyc tutaj doswiadczenie. 

Jestem rowniez w stanie pomoc w nauce jezyka czy znalezieniu dodatkowej weekendowej pracy / szkoly jezeli niania by chciala. W domu mówimy w 2 jezykach, wiec jest naturalna możliwość nauki jezyka.

Prosze tylko osobowy powaznie zainteresowane oferta, gdyz szukamy kogos kto jest zdecydowany na wyjazd I opieke nad dzieckiem. Malemu dziecku zajmuje czas aby sie do kogos przywiazac, poznac wiec zalezy mi aby ta osoba z nami zostala przez przynajmniej rok, potlorej - do kilku lat az Alex pojdzie do szkoly,  i zeby moj syn mial z nia bardzo dobry kontakt. 

Referencje obowiazkowe od poprzenich rodzin i pracodawcow z okresu ostatnich kilku lat, (jezeli nie pracowalas jako opiekunka wczesniej to z prac, ktore wykonywalas przerz ostatnie 5 lat). W przypadku osob ktore nie maja 5 letniej kariery zawodowej, referencje od pracodawcy od poczatku kariery oraz referencje ze szkoly.

Z mila checia opowiem wiecej I moim synku I ofercie, jak rowniez uslysze o Twoim doswiadczeniu I podejsciu do dzieci.

Pozdrawiam,

Asia

 

Szczegóły

  • Doświadczenie: Ponad 2 lata
  • Opieka tylko u rodziców
  • Nie pali
  • Praca z mieszkaniem: Tak

Dzieci

  • Chłopiec, Przed szkołą 3 - 6 lat

Inne:

Dla naszej rodziny ważne są:

Dni i godziny pracy / wymiar czasowy:

Pełny etat, Początek: 8 lipiec, Na czas nieokreślony

Wynagrodzenie

Do 15 zł za godzinę