Nr 1 w Polsce w opiece nad dziećmi

O Niania.pl

Niania.pl jest największym w Polsce serwisem internetowym pośredniczącym w usługach opieki nad dziećmi. W Niania.pl każda rodzina może szybko i łatwo znaleźć odpowiednią opiekunkę do dziecka a także zasięgnąć porad oraz poczytać specjalistyczne tresci związane z tą tematyką. W serwisie zarejestrowanych jest ponad 200 000 opiekunek z całej Polski.

W Niania.pl przykładamy bardzo duża wagę do tego aby usługi przez nas świadczone były całkowicie bezpieczne oraz przedstawiały jak najwyższą jakość.
Dlatego też w Niania.pl pracują pedagodzy, którzy telefonicznie sprawdzają wszystkie referencje zamieszczane w serwisie oraz weryfikują tożsamość rejestrujących się opiekunek. Dbamy też o ciągłe podnoszenie kwalifikacji niań oferując kursy oraz proponując rozwiązanie testu sprawdzającego wiedzę na temat opieki nad dziećmi.
Dzięki temu portal Niania.pl cieszy się bardzo dużym zaufaniem wśród rodzin szukających opiekunki do dziecka. Już ponad 100 000 rodzin całej Polski znalazło nianię dla swojego dziecka w naszym portalu.

Niania.pl jest częścią Pomocni.pl, grupy serwisów rekrutacyjnych skierowanych do rodzin i gospodarstw domowych. Pomocni.pl mają na celu pomoc w rozwiązywaniu codziennych problemów w takich kwestiach jak znalezienie opiekunki do dziecka, pomocy domowej, opieki nad osobami starszymi czy też ekipy remontowej.

W skład Pomocni.pl wchodzą portale:

Sylwia Wanot, Pedagog Niania.pl

Sylwia Wanot, Pedagog Niania.pl

  • Niania.pl
  • PomoceDomowe.pl
  • OpiekaSeniora.pl
  • OpiekaZwierzat.pl
  • Remontuj.pl
  • HireSitters.com
  • Korepetycje.edu.pl

Grupa Pomocni.pl jest częścią wydawnictwa Edipresse oraz w wspólnie z takimi serwisami jak Babyobnline.pl, Wizaz.pl i Polki.pl należy do sieci Edi-Net.

W celu zapewnienia dostarczalności wiadomości e-mail współpracujemy z SalesManago.