Nr 1 w Polsce w opiece nad dziećmi

Program partnerski

Czym jest program partnerski Niania.pl?

Jeżeli prowadzisz stronę o tematyce rodzinnej, kobiecej lub po prostu chcesz wzbogacić swój serwis o nową atrakcyjną usługę dla swoich użytkowników zostań partnerem Niania.pl. Zostając partnerem Niania.pl możesz zintegrować na swojej stronie 'Wyszukiwarkę niań' lub widget z najnowszymi ogłoszeniami opiekunek.

Możesz także zostać partnerem strategicznym Niania.pl integrując w swoim portalu największy w Polsce, stale aktualizowany 'Katalog (bazę) profili opiekunek'.

Przystępując do programu partnerskiego otrzymujesz minimum 25% wartości wykupionych abonamentów przez Twoich użytkowników.

Dlaczego warto zostać partnerem?

  • Wzbogacasz treść swojej strony
  • Poszerzasz ofertę dla swoich użytkowników
  • Zarabiasz minimum 25% prowizji od płatności Twoich użytkowników
  • Integrujesz na stronie największa bazę niań w Polsce, ponad 120 000 profili
  • Twoje logo i link zostanie umieszczony w zakładce 'Partnerzy'

1. 'Wyszukiwarka niań' na Twojej stronie

Na Twojej stronie możesz w szybki sposób umieścić widget 'Wyszukiwarka niań'. Wpisując miasto lub kod pocztowy i klikając szukaj wyświetla się katalog profili niań w wybranej lokalizacji. Otrzymujesz minimum 25% płatności Twoich użytkowników korzystających z wyszukiwarki. Domyślny rozmiar widgetu: szerokość - 280px, wysokość - 90px.

dane dostarcza: niania.pl

aby uzyskać dostęp do tego elementu podaj adres strony na której ma zostać wykorzystany oraz swój adres email:


2. 'Najnowsze oferty niań' na Twojej stronie

Na Twojej stronie możesz w szybki sposób umieścić widget 'Najnowsze oferty niań'. Widget wyświetla najnowsze oferty niań w danym mieście. Otrzymujesz minimum 25% płatności Twoich użytkowników korzystających z widgeta. Domyślny rozmiar widgetu: szerokość - 280px, wysokość - 310px.

dane dostarcza: niania.pl

aby uzyskać dostęp do tego elementu podaj adres strony na której ma zostać wykorzystany oraz swój adres email:


3. Integracja 'Katalogu profili niań'

Jeżeli posiadasz atrakcyjną i chętnie oglądaną stronę możesz umieścić na niej 'Katalog profili niań'. Katalog Niania.pl jest największą i najbardziej aktualną bazą niań i opiekunek w Polsce. W Katalogu znajduje się ponad 120 000 profili niań i dziennie pojawia się ponad 100 nowych. Integrując Katalog u siebie na stronie rozszerzasz swoją ofertę o nową atrakcyjną usługę. Od tej pory Twoi użytkownicy będą mogli poszukiwać niani na Twojej stronie.

Integracja Katalogu zwiększa atrakcyjność Twojej strony oraz statystyki ruchu i odsłon. Dodatkowo otrzymujesz minimum 25% płatności Twoich użytkowników korzystających z Katalogu.

Jeżeli chcesz zintegrować Katalog na swojej stronie, zostaw nam swojego maila i adres Twojej strony. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą.

Aby uzyskać dostęp do tego elementu podaj adres strony na której ma zostać wykorzystany oraz swój adres email:


4. Partner serwisu Niania.pl

Umieść na swoje stronie button Partner serwisu Niania.pl. W zamian umieścimy Twoje logo i linka do Ciebie w zakładce 'Partnerzy'.

Partner serwisu niania.pl
Partner serwisu niania.pl

aby uzyskać dostęp do tego elementu podaj adres strony na której ma zostać wykorzystany oraz swój adres email:


Zintegrowana wyszukiwarka Pomocni.pl

Chcesz umożliwić Twoim użytkownikom szybkie i proste wyszukiwanie wielu usług grupy Pomocni: niani, pomocy domowej, opiekuna osoby starszej, firmy remontowej, korepetytora lub opiekuna zwierząt? Umieść na swoje stronie widget "Zintegrowana wyszukiwarka Pomocni.pl" W zamian umieścimy Twoje logo i linka do Ciebie w zakładce 'Partnerzy'.