- Kobieta, 38 lat
- Część etatu, Dorywczo
- Doświadczenie: 2-5 lat
- Mysłowice
przetłumacz na język polski
Studentka filologii angielskiej (profil nauczycielski z przygotowaniem metodycznym i pedagogicznym) pozytywnie nastawiona do otaczającej ją rzeczywistości i ludzi (szczególnie tych małych).
Możliwość podjęcia pracy na cały etat od 01.07.2011r.
- Wyższe
- I Nauczycielski Kolegium Języków Obcych
- Kierunek: filologia angielska, profil nauczycielski
języka angielski - biegle (w mowie i piśmie); język niemiecki - podstawy; przygotowanie metodyczne i pedagogiczne.
-
Średnia ocena
-
Jakość opieki
-
Uczciwość
-
Odpowiedzialność
-
Kontakt z dziećmi
Pani Karolina pracowała u mnie nieodpłatnie w okresie wakacyjnym 2010 roku jako opiekunka moich dzieci: dwóch chłopców w wieku 7 i 10 lat.
Wykazała się dużym zaangażowaniem i doświadczeniem.Zapewniała dzieciom odpowiednią opiekę, nadzór w czasie zabaw na świeżym powietrzu, wymyślała ciekawe zajęcia w czasie, gdy przebywała z nimi w domu, a także zawsze dopilnowała pór posiłku dla dzieci. Pani Karolina jest osobą energiczną, komunikatywną, łatwo nawiązuje kontakt z dziećmi. Znakomicie współpracowała ze mną jako rodzicem dzieci, dokładnie wsłuchując się w moje oczekiwania wobec niej jako opiekunki. Nigdy nie polemizowała z moimi poglądami na temat sposobu wychowywania dzieci. Jednocześnie jest osobą samodzielną, podejmującą decyzje w trudnych sytuacjach. Sprawdza się w sytuacjach stresowych, kiedy trzeba działać szybko, zachowując spokój.
Jako rodzic z pełną odpowiedzialnością polecam ją jako opiekunkę do dzieci. Z pewnością sprosta ona zadaniom, jakie stoją w tego rodzaju odpowiedzialnym zajęciu i będzie w stanie spełnić oczekiwania najbardziej wymagających rodziców.